Wiedza i nowości

Zapoznaj się z aktualnościami z życia naszej firmy i poszukaj inspiracji, wiedzy oraz nowości z branży automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Aktualności
Szkolimy się z oprogramowania i urządzeń firmy Festo, szykując się do realizacji dużego projektu opartego na tym sprzęcie.

Jesteśmy w trakcie realizacji dużego projektu w oparciu o urządzenia firmy Festo, cenionego producenta urządzeń pneumatyki (i nie tylko) na świecie, co zaowocowało szkoleniem z potencjału oprogramowania i urządzeń tej firmy. Dzięki uprzejmości firmy Festo, duża grupa naszych inżynierów...

Aktualności
Jesteśmy na bieżąco z najnowszym sprzętem i oprogramowaniem firmy Rockwell Automation, dzięki corocznym warsztatom firmy RA Controls.

Jak co roku nasi automatycy reprezentują nas na 2-dniowych warsztatach, organizowanych przez firmę RA Controls. Warsztaty te, to nie tylko możliwość kontaktu z najnowszym sprzętem i oprogramowaniem firmy Rockwell Automation, ale również okazja do zdobywania wiedzy, poprzez realizowanie...

Automatyzacja
Kolejny rok z rzędu nasz zespół otrzymuje Certyfikat, który potwierdza naszą znajomości rozwiązań firmy Rockwell Automation.

Dziękujemy naszemu zespołowi, który kolejny rok z rzędu otrzymał Certyfikat od firmy Rockwell Automation i tym samym ponownie wykazał się znajomością i kompetencjami w zakresie wykorzystania rozwiązań firmy Rockwell Automation, m.in. sprzętem marki Allen-Bradley.
Tak jak obiecaliśmy,...

Aktualności
Firma Rittal, dziękuje nam za wieloletnią współpracę i stosowanie ich produktów w naszych projektach.

Współpraca z firmą Rittal, która jest liderem na świecie, w branży produkcji rozdzielnic sterowniczych, od zawsze układa nam się znakomicie. Wiemy, że po drugiej stronie mamy wsparcie we wszystkich sprawach technicznych, a produkty są najwyższej jakości i mają odpowiednią...

Aktualności
W tym roku skromniej, w naszej siedzibie, podsumowujemy rok, ale jak zawsze w doborowym towarzystwie.

Cieszymy się, że zdobyliśmy takie zaufanie naszych pracowników, że potrafimy się wspólnie bawić i spędzać czas.
Życzymy wszystkim spokojnych świąt i żeby po latach pandemii i wojny, nastały wreszcie czasy spokoju, równowagi i większej pewności jutra.

Aktualności
W ostatni dzień września wybraliśmy się z całą naszą firmą do Rezydencji Nad Jeziorem Pestkownica.

Wyjechaliśmy z samego rana o godz 6.00, a autokar dowiózł nas na miejsce ok godz 8.30 i czekało już na nas pyszne śniadanko.
Po posiłku rozpoczęliśmy zabawy integracyjne, które wymagały od nas zarówno sprawności fizycznej jak i intelektualnej.
Braliśmy udział w biegu na...

Automatyzacja
Zaangażowanie naszych pracowników procentuje otrzymaniem Certyfikatu Autoryzowanego Partnera Rockwell Automation.

Nasze kompetencje w posługiwaniu się oprogramowaniem Rockwell Automation oraz nasza znajomość sprzętu sterowniczego firmy Allen-Bradley zostały potwierdzone, przyznaniem Certyfikatu Autoryzowanego Partnera Rockwell Automation.

Od początku naszej działalności posługujemy się tym...

Aktualności
Po rocznej przerwie związanej z pandemią, wracamy z huczną Wigilią dla naszych pracowników.

Ponownie z grupą eventową Adventure Planet zorganizowaliśmy wieczór Wigilijny w Pałacu w Szczepowicach, gdzie latem tego roku mieliśmy już ogromną przyjemność brać udział w pikniku rodzinnym dla naszych pracowników i ich rodzin.
W godzinach wieczornych, specjalnie wynajęty dla nas...

Robotyzacja
Poznajemy się bliżej z platformą DBR77, która ma na celu przyspieszenie robotyzacji i cyfryzacji polskich przedsiębiorstw.

Dzięki uprzejmości DBR77 i FANUC POLSKA 29 października mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu, którego celem było zapoznanie się z platformą przetargową DBR77. Platforma ma wspomóc zarówno integratorów jak i inwestorów w organizowaniu przetargów na robotyzację. Więcej szczegółów...

Robotyzacja
Nasi pracownicy reprezentują nas na zawodach w programowaniu robotów organizowane przez Robo Challenge.

Mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w pierwszych w Polsce, profesjonalnych zawodach w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych. Impreza miała miejsce we Wrocławiu w pięknym zabytkowym obiekcie. Stanowiska zrobotyzowane oparte były na robotach firmy Fanuc i robotach...

Aktualności
Korzystając z pięknej jesiennej pogody, skracamy tydzień pracy i uciekamy w teren, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jak przystało jesienną porą, październik przywitaliśmy na grzybobraniu. W piątek w godzinach pracy, udaliśmy się do lasu w okolicach Mosiny. Podstawionym autokarem wyruszyliśmy spod naszej siedziby w godzinach rannych. „Wesoły Autobus” to najlepsze określenie na 40 minutowy czas, który...

Aktualności
Jak co roku łapiemy oddech i integrujemy się, tym razem w pięknych okolicznościach przyrody w Pałacu w Szczepowicach.

Pałac Szczepowice to miejsce, które posiada niepowtarzalny urok romantycznej architektury neobarokowej i zarazem wyposażony we wszystkie udogodnienia, potrzebne do dobrego wypoczynku.

Pięknie odrestaurowany obiekt otoczony jest 6-cio hektarowym parkiem o niepowtarzalnym...

Aktualności
Nasza praca to ciągły rozwój, cały czas pojawiają się nowe zagadnienia i produkty, a my cały czas się szkolimy.

W marcu w naszej firmie, Panowie z firmy RAControls przeprowadzili szkolenia z zakresu obsługi i doboru urządzeń automatyki.
Szkoleniowcy zaprezentowali nam materiały dotyczące konfigurowania Switchy zarządzanych Stratix, programowania sterowników GuardLogix oraz Serwonapędów Kinetix....

Aktualności
Milowy krok w rozwoju firmy – otwieramy własne biuro z zapleczem produkcyjnym, od teraz wszystko jest na naszych warunkach.

Gdy w roku 2007 zaczynaliśmy jako nowa firma na rynku, nawet nie marzyliśmy o tym co trzynaście lat później stało się faktem. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję o inwestycji we własne zaplecze biurowe. Aspekt historyczny nieruchomości, którą nabyliśmy i wyremontowaliśmy niesie duży...

Aktualności
Kolejna impreza integracyjna za nami. Wspólnie z naszymi rodzinami wybraliśmy się na spływ kajakowy rzeką Wełną.

Trasa liczyła sobie 16 km i dla większości z nas (bo my wysportowani jesteśmy :-)) nie była wielkim wyzwaniem choć trzeba przyznać, że czasami łatwo nie było ;-). Pomimo niewielkich trudności, pomagając sobie wzajemnie dotarliśmy do miejsca w którym na przystani w Rogoźnie czekała na nas...

Aktualności
W tym roku zakończenie świętowaliśmy na „Uczcie u Rotmistrza”. Imprezie organizowanej przez City Event Poznań.

„Uczta u Rotmistrza” to kolacja z fabułą osadzoną w XVII-wiecznym Poznaniu, która rozgrywała się na naszych oczach i z naszym udziałem. Przebrani aktorzy w pięknych, historycznych strojach odgrywali role główne, natomiast ochotnicy spośród nas odgrywali role poboczne. W odegraniu roli...

Aktualności
Poszerzamy horyzonty, budujemy świadomość i umiejętność tworzenia lepszych zespołów, dzięki metodzie diagnostycznej FRIS®.

Cała nasza firma uczestniczyła w Warsztatach FRIS® – nowym narzędziu diagnostyczno – rozwojowym. Określa ono i opisuje nasz  naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach i w rozwoju osobistym.

Pod...

Jak zwiększyć wydajność
i obniżyć koszty produkcji?

Wiemy, jak to zrobić. Skontaktuj się
z nami i wspólnie dopasujmy inwestycję do Twoich potrzeb.
Skorzystaj z formularza lub zadzwoń:
+48 601 842 199

    Formularz kontaktowy

    Wysłane!

    Właśnie wysłaliśmy potwierdzenie na Twojego maila.