Współpraca i referencje

Wiedząc, że obraz firmy tworzą ludzie, którzy w niej pracują, staramy się, aby nasi inżynierowie dysponowali jak najszerszą wiedzą techniczną z dziedziny automatyki, mechaniki i pokrewnych. Staramy się również tą wiedzę ciągle rozwijać poprzez udział w szkoleniach branżowych i podejmowanie się coraz trudniejszych realizacji.

Nasza praca znalazła uznanie wśród światowych koncernów. Ich standardy i wysokie wymagania pozwalają nam ciągle podnosić jakość naszej pracy. Dzięki tym firmom możemy realizować bardzo trudne zadania.

Certyfikat Rockwell
Mitsubishi
Yaskawa
Rockwell Automation
Siemens
Ned
SolidWorks
Indusoft
Wonderware
Nasze kompetencje w posługiwaniu się oprogramowaniem Rockwell Automation oraz nasza znajomość sprzętu sterowniczego firmy Allen-Bradley zostały potwierdzone, przyznaniem Certyfikatu Autoryzowanego Partnera Rockwell Automation. Od początku naszej działalności posługujemy się tym oprogramowaniem i pracujemy na tym sprzęcie, ale zawsze brakowało czasu, aby dopełnić formalności wymaganych do zostania Certyfikowanym Partnerem. W tym roku dzięki zaangażowaniu naszych programistów udało się to osiągnąć. Bardzo się z tego cieszymy i w kolejnych latach postaramy się poszerzyć ten Certyfikat o kolejne specjalizacje, a być może przejść na kolejny poziom w Partnerstwie z firmą Rockwell.  
Mitsubishi Electric jest czołowym producentem i sprzedawcą sprzętu elektronicznego i elektrycznego, używanego w branży energetycznej, automatyce przemysłowej, systemach komunikacyjnych i informacyjnych, urządzeniach elektronicznych i domowych. Działamy w oparciu o zasady korporacyjne promujące budowanie nowoczesnego, dostatniego społeczeństwa poprzez rozwój technologii, usług i możliwości tworzenia.
Historia firmy sięga roku 1915. YASKAWA to jeden z największych producentów robotów przemysłowych. Oprócz wariantów przeznaczonych do konkretnych zastosowań, takich jak roboty do zgrzewania, paletyzowania, malowania i obsługi, w szerokim asortymencie znajdują się roboty przeznaczone do zastosowań w laboratoriach i pomieszczeniach o kontrolowanych parametrach środowiska, a także wysokiej jakości gotowe automatyczne systemy zgrzewania.
AutomatedWithRA-300x167 Firma Rockwell Automation i Allen Bradley stanowią światową czołówkę w dostarczaniu rozwiązań w zakresie automatyki. Wyróżnia ich intuicyjność obsługi oprogramowania i sprzętu. Staramy się jak najczęściej wykorzystywać ich rozwiązania, jednocześnie podnosząc własne kwalifikacje. Ścisła współpraca owocuje wieloma elastycznymi rozwiązaniami wysokiej jakości, docenianymi przez klientów na całym świecie.
siemens1 Firma Siemens stanowi światową czołówkę w dostarczaniu rozwiązań w zakresie automatyki. Rozwiązania cechują się ogromnymi możliwościami konfiguracyjnymi i aplikacyjnymi, często kosztem prostoty implementacji, jednak solidność tych rozwiązań jest doceniana na całym świecie. Staramy się jak najczęściej wykorzystywać możliwości implementacyjne rozwiązań. Dzięki współpracy jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu maszynowego i linii technologicznych, zapewniając elastyczność rozwiązań.
logo-en Zdarza się, że w naszych aplikacjach stosujemy specyficzne rozwiązania w mające za zadanie rozwiązać jeden konkretny problem. Z pomocą w tym zakresie przychodzi nam japońska firma NED, która potrafi zaproponować optymalne rozwiązanie aplikacyjne pod konkretny przypadek. Dzięki wspólnej pracy staliśmy się dystrybutorem rozwiązań firmy NED na Polskę dla przemysłu oponiarskiego.
solidworks-3d-cad-professional Inwestując w dział konstrukcji mechanicznych, jako główne narzędzie wybraliśmy oprogramowanie firmy SolidWorks. Dzięki temu jesteśmy w stanie konstruować i symulować nasze rozwiązania przed ostatecznym wykonaniem. Obszar ten nie jest zbyt elastyczny jeśli chodzi o pomyłki, dlatego oprogramowanie 3D pozwala je w skuteczny sposób minimalizować.
indusoft1Wielu naszych klientów szuka dobrego i taniego rozwiązania w obszarze systemów SCADA. Nasze doświadczenie nauczyło nas, iż w tym obszarze trzeba dokładnie przyjrzeć się możliwościom  oferowanym przez oprogramowanie. Cykl życia takiej aplikacji jest stosunkowo długi i na przestrzeni lat zawsze jest ona rozbudowywana. Jeśli nasi klienci szukają optymalnego rozwiązania cenowego proponujemy im oprogramowanie Indusoft. Według nas jest ono obecnie bardzo stabilnym rozwiązaniem z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie.
Wonderware_Logo Absolutny lider światowy, jeśli chodzi o systemy SCADA. Rozwiązania, które oferuje w wielu przypadkach wyprzedzają konkurencję. Dlatego też staramy się realizować tematy gdzie są obecne produkty tej firmy, mianowicie: Intouch lub Platforma Systemowa. Produkty posiadają bardzo dobre wsparcie techniczne i szkoleniowe w Polsce w postaci firmy Astor.
tech-system1Człowiek mimo zaawansowanych rozwiązań cały czas wchodzi w interakcję z maszynami, dlatego też należy mu zapewnić bezpieczny sposób wykonywania swoich codziennych obowiązków. Zwracamy szczególną uwagę, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniały obowiązujące normy. Niestety nie wszędzie da się wszystko zabezpieczyć i potrzebne są kompromisy. Duża dynamika zmian w tym tym obszarze powoduje, że ciągle musimy poszerzać naszą wiedzę i umiejętności.