Jak co roku łapiemy oddech i integrujemy się, tym razem w pięknych okolicznościach przyrody w Pałacu w Szczepowicach.

Pałac Szczepowice to miejsce, które posiada niepowtarzalny urok romantycznej architektury neobarokowej i zarazem wyposażony we wszystkie udogodnienia, potrzebne do dobrego wypoczynku.

Pięknie odrestaurowany obiekt otoczony jest 6-cio hektarowym parkiem o niepowtarzalnym mikroklimacie.

Piknik na takim terenie był niesamowitym doświadczeniem zarówno dla ciała jak i dla duszy. Moc atrakcji przygotowanych przez współpracującą z nami już po raz kolejny ekipę Adventure Planet przerosła nasze oczekiwania.

Każdy, zarówno dorosły jak i dziecko mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Strefa malucha, gdzie dzieci mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, ale także w zajęciach sportowych zainteresowała je na dłuższy czas. Dmuchany zamek natomiast był atrakcją wzbudzającą największe zainteresowanie naszych dzieciaczków.

Pośród niezliczonej ilości atrakcji integracyjnych dla dorosłych, największe powodzenie miałą gra w siatkówkę, budowanie „dziurawej instalacji” wodnej oraz tworzenie Maszyny Goldberga, która wywołała lawinę emocji.

Tradycyjnie wieczór uświetnił nam zespół naszego kolegi Bartka pod nazwą „Pod-zespół”. Ich muzyka rozbawiła nas do reszty i zrelaksowała po dniu pełnym wrażeń.