Milowy krok w rozwoju firmy – otwieramy własne biuro z zapleczem produkcyjnym, od teraz wszystko jest na naszych warunkach.

Gdy w roku 2007 zaczynaliśmy jako nowa firma na rynku, nawet nie marzyliśmy o tym co trzynaście lat później stało się faktem. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję o inwestycji we własne zaplecze biurowe. Aspekt historyczny nieruchomości, którą nabyliśmy i wyremontowaliśmy niesie duży pozytywny ładunek emocjonalny, ponieważ jest to miejsce, gdzie swój początek miała powszechnie znana firma jubilerska. Historia budynku sięga roku 1985, trzydzieści pięć lat później po rocznym remoncie od maja 2019 do maja 2020 budynek znów tętni życiem, dając nowe możliwości i podnosząc komfort naszej pracy.

Otwarcie nowej siedziby miało miejsce w sobotę 27 czerwca 2020 i zostało zorganizowane dla naszego zespołu i ich rodzin w podziękowaniu za zaangażowanie i wkładane serce w codzienną pracę.

Dzieci oraz rodzice bawili się pod okiem animatorów z firmy APLANET, zastanawiając się w przerwach, czy magik faktycznie czaruje, czy może to jednak iluzja. Jako organizatorzy zostaliśmy przemile zaskoczeniu muzyką na żywo zorganizowaną przez naszego perkusistę wraz z zespołem PODZES0.5. Ku naszej uciesze świetna atmosfera zniszczyła harmonogram i spędziliśmy miło czas dłużej niż planowaliśmy.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce pozwoli nam podnieść jakość i rozszerzyć zakres naszych usług, zapewniając nam podniesienie własnych kwalifikacji zawodowych.