Po rocznej przerwie związanej z pandemią, wracamy z huczną Wigilią dla naszych pracowników.

Ponownie z grupą eventową Adventure Planet zorganizowaliśmy wieczór Wigilijny w Pałacu w Szczepowicach, gdzie latem tego roku mieliśmy już ogromną przyjemność brać udział w pikniku rodzinnym dla naszych pracowników i ich rodzin.
W godzinach wieczornych, specjalnie wynajęty dla nas autobus zawiózł nas na miejsce, gdzie organizatorzy czekali witając nas w wejściu i zapraszając do stołu.

Cały wieczór przebiegł w atmosferze iście Hollywoodzkim gdyż tematyką wieczoru było: Hollywood Game Night gdzie mieliśmy okazję wykazać się znajomością kina polskiego jak i międzynarodowego oraz muzyki filmowej.

Całość zorganizowana była w formie konkursu a my zostaliśmy podzieleni na rywalizujące ze sobą grupy. Wiedza niektórych uczestników była bardzo imponująca. Wszyscy radzili sobie doskonale, ale jak to bywa w konkursach zwycięzcą zostali najlepsi.

Impreza jak zwykle przedłużyła się, gdyż muzyka zagrana na zakończenie imprezy spowodowała, że nasze nogi nie wytrzymały i porwały się do tańca. Po godzince szalonych pląsów na parkiecie udaliśmy się autokarem w drogę powrotną do Poznania.

Ach co to był za wieczór !!! Niezapomniany i zdaniem większości z nas najlepsza Wigilia firmowa ever ????. Z taką ekipą nie ma innej opcji ????